R. Bowman Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
FLT | 3 (2) | 125 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
18 (10) | 838 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (13) | 974 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (2) | 157 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 186 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
37 (20) | 1671 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 44 (23) | 2074 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
38 (23) | 1609 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | |
| Total | 44 (26) | 1919 | 4 | 1 | 6 | 1 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 259 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
42 (7) | 3092 | 10 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (7) | 3506 | 13 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
42 (3) | 3474 | 14 | 3 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 47 (3) | 3852 | 14 | 3 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (3) | 137 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 248 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
40 (1) | 3540 | 14 | 0 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (4) | 3925 | 15 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLC | 3 | 212 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (5) | 1172 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
|
16 (9) | 684 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (14) | 2068 | 7 | 3 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
32 (9) | 2116 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 3 (1) | 204 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (10) | 2320 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
SLC | 5 (2) | 298 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 298 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
24 (13) | 1082 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (13) | 1082 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
National League | 2 (1) | 90 | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 2 (1) | 90 | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2013/2014 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
3 (3) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
18 (10) | 838 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
37 (20) | 1671 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
38 (23) | 1609 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
42 (7) | 3092 | 10 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
42 (3) | 3474 | 14 | 3 | 5 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
40 (1) | 3540 | 14 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
18 (5) | 1172 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
|
16 (9) | 684 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
32 (9) | 2116 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
24 (13) | 1082 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
National League | 2 (1) | 90 | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2013/2014 |
|
|
3 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
3 (3) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
FLT | 3 (2) | 125 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (2) | 157 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 186 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 259 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (3) | 137 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 248 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SLC | 3 | 212 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 3 (1) | 204 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
SLC | 5 (2) | 298 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 3 september
- 7K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views

