Robert Tambe Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 |
|
China League One | 23 (2) | 1790 | 13 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 23 (2) | 1790 | 13 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
China League One | 18 (4) | 1170 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 18 (4) | 1170 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
China League One | 32 (14) | 1759 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Chinese FA Cup | 2 (1) | 127 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (15) | 1886 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
China League One | 5 (2) | 311 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 311 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 111 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 350 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 461 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Super Liga | 23 (9) | 1287 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 23 (9) | 1287 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Liga 1 | 6 (5) | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 66 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (7) | 240 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
TL1 | 28 (7) | 1947 | 12 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 3 | 296 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (8) | 2250 | 14 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Niké Liga | 27 (4) | 1981 | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
|
|
|
5 | 407 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (4) | 2388 | 10 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
2. Liga | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 11 (8) | 207 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (8) | 284 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
China League One | 23 (2) | 1790 | 13 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
China League One | 18 (4) | 1170 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
China League One | 32 (14) | 1759 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
China League One | 5 (2) | 311 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Super Liga | 23 (9) | 1287 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Liga 1 | 6 (5) | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
TL1 | 28 (7) | 1947 | 12 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Niké Liga | 27 (4) | 1981 | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
2. Liga | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 11 (8) | 207 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Chinese FA Cup | 2 (1) | 127 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Turkish Cup | 3 | 296 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 111 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 350 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
2 (2) | 66 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
5 | 407 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CAF World Cup Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
5 (1) | 331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
17:31
FC Utrecht heeft met Nana Gyamfi-Amoah een ruwe diamant in huis
15:45
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
15:16
Willem II riskeert leegloop door 18 aflopende contracten
14:30
Stefan de Vrij en Rick van Drongelen gouden duo bij koploper Panathinaikos
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 2K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

