Radoslaw Majewski Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Fortuna 1 Liga | 7 | 543 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 543 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Fortuna 1 Liga | 31 | 2641 | 11 | 5 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2671 | 11 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Fortuna 1 Liga | 30 (2) | 2381 | 7 | 9 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 30 (2) | 2381 | 7 | 9 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Fortuna 1 Liga | 13 (2) | 911 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 13 (2) | 911 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Australian Cup | 3 | 300 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 300 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
PKO Ekstraklasa | 36 (4) | 2731 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 1 (1) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 2793 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
PKO Ekstraklasa | 29 (4) | 2101 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 419 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (4) | 2520 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
PKO Ekstraklasa | 37 (6) | 2598 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 4 | 157 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (6) | 2755 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (5) | 292 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (5) | 292 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (1) | 1759 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (2) | 1939 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (10) | 1782 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (10) | 1782 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
3 (1) | 210 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (5) | 1943 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (6) | 2153 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
27 (6) | 1535 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 27 (6) | 1535 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2009/2010 |
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Fortuna 1 Liga | 7 | 543 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Fortuna 1 Liga | 31 | 2641 | 11 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Fortuna 1 Liga | 30 (2) | 2381 | 7 | 9 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Fortuna 1 Liga | 13 (2) | 911 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
PKO Ekstraklasa | 36 (4) | 2731 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
PKO Ekstraklasa | 29 (4) | 2101 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
PKO Ekstraklasa | 37 (6) | 2598 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
8 (5) | 292 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
7 (1) | 1759 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
31 (10) | 1782 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
28 (5) | 1943 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
27 (6) | 1535 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 2025/2026 |
|
Polish Cup | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Australian Cup | 3 | 300 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Polish Cup | 1 (1) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Polish Cup | 4 | 157 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
3 (1) | 210 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2009/2010 |
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
5 | 419 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 22K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

