Prince Ampem Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 156 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 19 (3) | 1400 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Super Cup | 1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (3) | 1629 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
|
20 (16) | 638 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 46 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (16) | 684 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
29 (4) | 2166 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (5) | 2210 | 4 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
TL1 | 33 (3) | 2474 | 11 | 6 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2474 | 11 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 2 (2) | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 35 (1) | 2628 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (3) | 2895 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Croatia Cup | 4 (2) | 231 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 32 (8) | 2271 | 3 | 6 | 7 | 1 | 0 | |
|
|
|
6 | 505 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (10) | 3007 | 5 | 7 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SuperSport HNL | 30 (6) | 2078 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 30 (6) | 2078 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
HNL | 18 (1) | 1325 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (2) | 1428 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 73 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
HNL | 25 (4) | 1840 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1913 | 7 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
HNL | 14 (3) | 993 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 (3) | 993 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Ghana Premier League | 6 (5) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (5) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Chinese Super League | 19 (3) | 1400 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 2025/2026 |
|
|
20 (16) | 638 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
29 (4) | 2166 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
TL1 | 33 (3) | 2474 | 11 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SuperSport HNL | 35 (1) | 2628 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SuperSport HNL | 32 (8) | 2271 | 3 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SuperSport HNL | 30 (6) | 2078 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
HNL | 18 (1) | 1325 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
HNL | 25 (4) | 1840 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
HNL | 14 (3) | 993 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Ghana Premier League | 6 (5) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 156 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Turkish Cup | 1 | 46 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 2 (2) | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Croatia Cup | 4 (2) | 231 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 73 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 | 505 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
Populair transfernieuws
- 4 september
- 21K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

