Paulo Victor Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1800 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
UAE-Qatar Challenge Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
AFC | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
U17 | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Pro League | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
U17 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Pro League | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
10 | 900 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 10 | 930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 56 | 5100 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
20 (1) | 1754 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
RSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (1) | 2024 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
24 | 2160 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 24 | 2160 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2012 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Pro League | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Pro League | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
10 | 900 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
20 (1) | 1754 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
24 | 2160 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Turkish Cup | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
UAE-Qatar Challenge Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
U17 | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
U17 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 10 | 930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
AFC | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
RSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

