Paulinho Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Paraense | 4 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Catarinense 1 | 10 (5) | 407 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 (5) | 407 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSC | 14 (3) | 852 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 6 (2) | 310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (5) | 1162 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
CDB | 1 | 67 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 5 | 430 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 497 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CDB | 1 | 72 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 6 | 491 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 3 | 162 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 725 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSB | 19 (1) | 1319 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 19 (1) | 1319 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
BSB | 25 (10) | 1376 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 |
|
|
CDB | 4 (1) | 250 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (11) | 1626 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2017 |
|
|
20 (2) | 1527 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 6 (3) | 280 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (5) | 1807 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
4 (2) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 5 (5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (7) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSC | 14 (3) | 852 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSB | 19 (1) | 1319 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
BSB | 25 (10) | 1376 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2017 |
|
|
20 (2) | 1527 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 6 (3) | 280 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015 |
|
|
4 (2) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Paraense | 4 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Catarinense 1 | 10 (5) | 407 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Catarinense 1 | 6 (2) | 310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 1 | 67 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 5 | 430 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 1 | 72 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 6 | 491 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 3 | 162 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CDB | 4 (1) | 250 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
PAO | 5 (5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 22K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
