Nicholas Pierini Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (11) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
ISB | 9 (2) | 595 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (15) | 771 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 56 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
ISB | 31 (21) | 1270 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (23) | 1481 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 42 (14) | 2381 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (14) | 2450 | 6 | 7 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
ISB | 36 (24) | 1230 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 36 (24) | 1230 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Serie C - Girone B | 35 (7) | 2325 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Serie C Play-offs | 2 | 151 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (7) | 2476 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
ISB | 12 (7) | 463 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone B | 10 (3) | 576 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C Play-offs | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (10) | 1192 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 20 (9) | 1063 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (9) | 1153 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 | 157 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 25 (14) | 1059 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (14) | 1216 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (3) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
11 (11) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 9 (2) | 595 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 31 (21) | 1270 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
ISB | 42 (14) | 2381 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ISB | 36 (24) | 1230 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Serie C - Girone B | 35 (7) | 2325 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 12 (7) | 463 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone B | 10 (3) | 576 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
ISB | 20 (9) | 1063 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
ISB | 25 (14) | 1059 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 (3) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 56 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 157 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

