Matheus Felipe Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
V-League | 21 (1) | 1784 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Vietnamese Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (1) | 1874 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSB | 13 (3) | 1005 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 4 (2) | 350 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 17 (5) | 1355 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | ||
| 2024 |
|
BSB | 22 (4) | 1673 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 |
|
|
Cearense 1 | 7 | 614 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (4) | 2377 | 1 | 0 | 7 | 2 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Copa do Nordeste | 7 (2) | 497 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 7 (2) | 497 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
9 (2) | 536 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 6 (1) | 389 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (6) | 983 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (4) | 1775 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (2) | 320 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 5 (3) | 230 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (10) | 2325 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 36 | 3204 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3504 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
V-League | 21 (1) | 1784 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSB | 13 (3) | 1005 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
BSB | 22 (4) | 1673 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| 2023 |
|
|
9 (2) | 536 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (4) | 1775 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
BSB | 36 | 3204 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Vietnamese Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 4 (2) | 350 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| 2024 |
|
Cearense 1 | 7 | 614 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Copa do Nordeste | 7 (2) | 497 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 6 (1) | 389 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CDB | 5 (3) | 230 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
CDB | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
|
3 (3) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
5 (2) | 320 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:36
Toptransfer lonkt voor Jurgen Ekkelenkamp na ijzersterke reeks in Italië
12:55
Ajax ziet met lede ogen aan hoe Carlos Forbs schittert bij Club Brugge
11:55
Ajax zoekt naar juiste invulling spitspositie: Emre Ünüvar solliciteert naar speeltijd
11:30
Vitezslav Jaros verdwijnt na blessure bij Ajax volledig naar achtergrond bij Liverpool
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 13 oktober
- 2K+ views

