Marcus Pedersen Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Greek Cup | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (6) | 2134 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (6) | 2337 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
29 (14) | 1363 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (15) | 1464 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
28 (12) | 1605 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (13) | 1822 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
29 (4) | 2122 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 4 | 271 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (3) | 403 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (7) | 2796 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
30 (8) | 1983 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (4) | 1069 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (13) | 3126 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
7 (2) | 478 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (2) | 478 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 (1) | 196 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (1) | 548 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 744 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
21 (3) | 1552 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 21 (3) | 1552 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
17 (13) | 603 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 17 (13) | 603 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
|
3 (3) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
29 (6) | 2134 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
U18 Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (14) | 1363 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (12) | 1605 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
29 (4) | 2122 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
30 (8) | 1983 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
7 (2) | 478 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
21 (3) | 1552 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
17 (13) | 603 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
|
3 (3) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Greek Cup | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NSC | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 4 | 271 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 1 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
7 (3) | 403 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
16 (4) | 1069 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 (1) | 196 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (1) | 548 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
FWC | 4 (3) | 234 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 (1) | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
3 (1) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (2) | 326 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
7 | 590 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

