Marco Antônio Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSC | 10 (8) | 272 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 (8) | 272 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSC | 5 (3) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 7 (3) | 301 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 (1) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (8) | 647 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
BSC | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSC | 15 (7) | 749 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Verde | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 2 (2) | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 19 (9) | 898 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | ||
| 2023 |
|
Baiano 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 19 (14) | 569 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
BSB | 7 (6) | 166 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Santa Catarina | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (21) | 793 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Baiano 1 | 2 (2) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 15 (5) | 816 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (7) | 1012 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 8 | 524 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 524 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 37 (6) | 2264 | 9 | 5 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 2 (2) | 25 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 2 (2) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (10) | 2347 | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Baiano 1 | 3 (1) | 82 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (16) | 410 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 3 (3) | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (20) | 540 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
6 (3) | 344 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 344 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
10 (5) | 432 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 3 (1) | 165 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 2 (2) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (9) | 660 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSC | 10 (8) | 272 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSC | 5 (3) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
BSC | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BSC | 15 (7) | 749 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| 2023 |
|
BSB | 19 (14) | 569 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 7 (6) | 166 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Santa Catarina | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
BSB | 15 (5) | 816 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
BSB | 37 (6) | 2264 | 9 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
18 (16) | 410 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
6 (3) | 344 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
10 (5) | 432 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
PAO | 7 (3) | 301 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 (1) | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Verde | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 2 (2) | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 2023 |
|
Baiano 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Baiano 1 | 2 (2) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 8 | 524 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Carioca Serie A | 2 (2) | 25 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 2 (2) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Baiano 1 | 3 (1) | 82 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 3 (3) | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CDB | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 3 (1) | 165 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
Copa do Nordeste | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CSU | 2 (2) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
