Luke Woolston Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
National League Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 81 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League North | 12 | 966 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1587 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 3 (1) | 228 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 680 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 (1) | 162 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (2) | 1070 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 (1) | 901 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (1) | 1171 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division Two | 7 (1) | 543 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League Cup | 4 (1) | 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 9 | 766 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1825 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
U18 Premier League | 17 (1) | 1417 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 17 (1) | 1417 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
U18 Premier League | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Premier League 2 Division One | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Vanarama National League North | 12 | 966 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 680 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 (1) | 901 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division Two | 7 (1) | 543 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 9 | 766 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
U18 Premier League | 17 (1) | 1417 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
U18 Premier League | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
National League Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 81 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
National League Cup | 3 (1) | 228 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 3 (1) | 162 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Premier League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Premier League Cup | 4 (1) | 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
