Louis Bostyn Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 2520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UEFA Europa League Play-offs | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SCB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UEFA Europa League Play-offs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
BOB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
BOB | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
28 | 2520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 4K+ views
Plots heel ander geluid: Owen Wijndal en Ajax gaan toch niet uit elkaar
- 29 augustus
- 4K+ views

