Leroy Millar Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
NIP | 24 (3) | 1707 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 |
|
|
NIC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Irish League Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 1751 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
Irish League Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Charity Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NIP | 30 (1) | 2496 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Irish League Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 3006 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
NIP | 36 | 3142 | 10 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
NIC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3322 | 11 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
NIP | 35 (1) | 3071 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 35 (1) | 3071 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
NIP | 18 (1) | 1514 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 18 (1) | 1514 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
NIP | 21 | 1829 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 2189 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
NIP | 30 (4) | 2419 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 30 (4) | 2419 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
NIP | 24 (5) | 1719 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (5) | 1899 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
NIP | 32 (4) | 2499 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 32 (4) | 2499 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
NIP | 14 (9) | 483 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 (9) | 483 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
NIP | 24 (3) | 1707 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
NIP | 30 (1) | 2496 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
NIP | 36 | 3142 | 10 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
NIP | 35 (1) | 3071 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
NIP | 18 (1) | 1514 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
NIP | 21 | 1829 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
NIP | 30 (4) | 2419 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
NIP | 24 (5) | 1719 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
NIP | 32 (4) | 2499 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
NIP | 14 (9) | 483 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
NIC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Irish League Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Irish League Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Charity Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Irish League Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
NIC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
4 | 360 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 24K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

