Lars Lokotsch Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
G3L | 4 | 348 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 348 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G2B | 23 (14) | 1091 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (15) | 1120 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
G3L | 23 (2) | 1744 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 23 (2) | 1744 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
G3L | 37 (5) | 2817 | 13 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 37 (5) | 2817 | 13 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Regionalliga West | 31 (1) | 2656 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 31 (1) | 2656 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G3L | 30 (17) | 1267 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 30 (17) | 1267 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
G3L | 18 (14) | 600 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 7 (5) | 307 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 1 (1) | 19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (22) | 1109 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 51 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 25 (8) | 1545 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (9) | 1596 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Regionalliga West | 9 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 19 (1) | 1563 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2066 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 27 (7) | 1683 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (7) | 1755 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
G3L | 4 | 348 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G2B | 23 (14) | 1091 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
G3L | 23 (2) | 1744 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
G3L | 37 (5) | 2817 | 13 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Regionalliga West | 31 (1) | 2656 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
G3L | 30 (17) | 1267 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
G3L | 18 (14) | 600 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 7 (5) | 307 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Regionalliga West | 25 (8) | 1545 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Regionalliga West | 9 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 19 (1) | 1563 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Regionalliga West | 27 (7) | 1683 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLC | 1 (1) | 19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 51 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

