Konstantinos Mavropanos Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 700 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 880 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
31 (4) | 2538 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (4) | 2913 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
33 (12) | 2038 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | |
| Total | 35 (13) | 2167 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
19 (3) | 1501 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 | 806 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2706 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
28 (2) | 2288 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
|
|
GPO | 2 | 136 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 302 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (2) | 2726 | 3 | 1 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
31 | 2711 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 145 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2856 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
21 (2) | 1472 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (2) | 1549 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
G2B | 11 | 869 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
2. Bundesliga Play-offs | 1 | 89 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 697 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2045 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 (1) | 150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 311 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
International Champions Cup | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
|
14 | 1260 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 17 | 1455 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2016/2017 |
|
|
2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
8 | 700 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
31 (4) | 2538 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
33 (12) | 2038 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
19 (3) | 1501 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
28 (2) | 2288 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
31 | 2711 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
21 (2) | 1472 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
G2B | 11 | 869 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 697 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
4 (1) | 150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
3 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
|
14 | 1260 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 302 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 145 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
9 | 806 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
International Champions Cup | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 | 348 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
9 | 819 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 3 (2) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:50
Club Brugge heeft goud in handen dankzij aankopen uit tijd Dévy Rigaux
10:29
Gonzalo Crettaz in waarde verdubbeld bij NEC dankzij sterke prestaties
09:54
Dennis Man derde keuze na uitblijven zomerse transfer: welk perspectief is er nog bij PSV?
09:34
Hoe goed is Nico Paz eigenlijk in aanloop naar Feyenoord tegen Como?
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 13 oktober
- 4K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

