K. Aladesanmi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Torneo Betplay | 10 | 846 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1014 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
IIL | 3 (2) | 132 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Liga Nacional | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (3) | 166 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa de la División Profesional | 2 (2) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Liga De Futbol Prof | 5 (3) | 199 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Torneo Amistoso de Verano | 1 (2) | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (8) | 327 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Colombia | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
3 (3) | 57 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 18 (8) | 909 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 12 (5) | 581 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Superliga | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (17) | 1552 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Primera A | 29 (11) | 1654 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 29 (11) | 1654 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Primera A | 7 (5) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (5) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 4 (4) | 33 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (4) | 33 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
PLC | 7 (6) | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (6) | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Torneo Betplay | 10 | 846 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
IIL | 3 (2) | 132 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Liga Nacional | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Liga De Futbol Prof | 5 (3) | 199 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Primera A | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera A | 18 (8) | 909 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 12 (5) | 581 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Primera A | 29 (11) | 1654 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Primera A | 7 (5) | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 4 (4) | 33 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
PLC | 7 (6) | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa de la División Profesional | 2 (2) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Torneo Amistoso de Verano | 1 (2) | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Copa Colombia | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Superliga | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CSU | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
3 (3) | 57 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
17:31
FC Utrecht heeft met Nana Gyamfi-Amoah een ruwe diamant in huis
15:45
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
15:16
Willem II riskeert leegloop door 18 aflopende contracten
14:30
Stefan de Vrij en Rick van Drongelen gouden duo bij koploper Panathinaikos
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 2K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

