Josh Umerah Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Vanarama National League South | 9 | 694 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 694 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Vanarama National League South | 34 (3) | 2581 | 16 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 34 (3) | 2581 | 16 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 211 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National League | 37 (7) | 2643 | 8 | 3 | 10 | 0 | 0 | |
|
|
National League Cup | 2 | 137 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (8) | 2991 | 11 | 3 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
National League | 20 (10) | 966 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Total | 20 (10) | 966 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 226 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
41 (3) | 3224 | 12 | 2 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (5) | 3497 | 15 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
National League | 43 (5) | 3403 | 17 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 43 (5) | 3403 | 17 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 116 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 27 (19) | 989 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 29 (20) | 1105 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
3 (1) | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 29 (8) | 1673 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (9) | 1867 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 | 250 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 19 (4) | 1450 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (4) | 1700 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (4) | 307 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 397 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
FLT | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (4) | 45 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (6) | 49 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Vanarama National League South | 9 | 694 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Vanarama National League South | 34 (3) | 2581 | 16 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
National League | 37 (7) | 2643 | 8 | 3 | 10 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
National League | 20 (10) | 966 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
41 (3) | 3224 | 12 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
National League | 43 (5) | 3403 | 17 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
National League | 27 (19) | 989 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
National League | 29 (8) | 1673 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
National League | 19 (4) | 1450 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (4) | 307 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (4) | 45 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 211 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 2 | 137 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 226 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 116 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
3 (1) | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
3 | 250 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
FLT | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
12:20
AZ heeft goud in handen en mag met Ro-Zangelo Daal dromen van nieuwe miljoenentransfer
11:50
Feyenoord is aangewezen op Nacho Ferri: deze jeugdspelers kloppen op de deur
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

