Johan Hove Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
21 | 1890 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 21 | 1890 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SWS | 4 | 347 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 118 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 548 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
25 (7) | 1626 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 25 (7) | 1626 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
20 | 1750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SWS | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2052 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
34 (2) | 2923 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 4 (1) | 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (3) | 3257 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
18 | 1474 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 18 | 1474 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
30 | 2649 | 11 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2649 | 11 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
NMC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
29 | 2503 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 29 | 2503 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
30 (1) | 2591 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 30 (1) | 2591 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
23 (14) | 1007 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 23 (14) | 1007 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
5 (4) | 128 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
OBOS-ligaen | 9 (7) | 299 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (11) | 427 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
11 (6) | 522 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 11 (6) | 522 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
3 (3) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
21 | 1890 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
25 (7) | 1626 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
20 | 1750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
34 (2) | 2923 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
18 | 1474 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
30 | 2649 | 11 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
29 | 2503 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
30 (1) | 2591 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
23 (14) | 1007 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
5 (4) | 128 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OBOS-ligaen | 9 (7) | 299 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
|
11 (6) | 522 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
3 (3) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SWS | 4 | 347 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 2 | 136 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SWS | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
KNVB Beker | 4 (1) | 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
NMC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
NMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (2) | 118 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
21C | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 5 (2) | 325 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
11:37
Van schlemiel bij FC Twente tot uitblinker bij Ajax-opponent: Alec Van Hoorenbeeck
11:15
Feyenoord moet tegen Como 1907 vrezen voor recordspeler van FC Utrecht
10:50
Club Brugge heeft goud in handen dankzij aankopen uit tijd Dévy Rigaux
10:29
Gonzalo Crettaz in waarde verdubbeld bij NEC dankzij sterke prestaties
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 13 oktober
- 4K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

