Jérémy Frick Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
12 (1) | 993 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (1) | 1083 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
13 (1) | 1125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 4 | 419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2623 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
35 | 3157 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3277 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
33 | 2923 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3103 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3150 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
34 | 2989 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 34 | 2989 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
SCL | 31 | 2790 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2910 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SCL | 27 | 2426 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 27 | 2426 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2016/2017 |
|
SCL | 24 | 1223 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Total | 24 | 1223 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
SCL | 28 | 1980 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 1980 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
SCL | 16 | 1440 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 16 | 1440 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
CFA Group B | 20 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
12 (1) | 993 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
13 (1) | 1125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
35 | 3157 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
33 | 2923 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
34 | 2989 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2018/2019 |
|
SCL | 31 | 2790 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SCL | 27 | 2426 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2016/2017 |
|
SCL | 24 | 1223 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
SCL | 28 | 1980 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
SCL | 16 | 1440 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
CFA Group B | 20 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Swiss Cup | 4 | 419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Swiss Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Swiss Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:15
PSV dreigt veroordeeld te worden tot langere samenwerking Adamo Nagalo
09:50
Mees Hilgers van FC Twente naar Heerenveen ideale oplossing voor alle partijen
09:09
Ajax en Youri Baas toch niet uit elkaar? Akkoord met FC Porto ver weg
08:00
Souffian El Karouani maakt kort na FC Utrecht-exit volgende transfer: dit is waarom
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 24 augustus
- 11K+ views
Viktor Tsygankov onderweg naar Ajax: Dit haalt de club in huis op rechtsbuiten
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views

