Jelani Reshaun Sumiyoshi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
JEC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 4 (1) | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
J-League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 455 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2026 |
|
J1 100 Year Vision League | 18 | 1718 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| Total | 18 | 1718 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
JEC | 2 | 166 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 33 (3) | 2754 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
J-League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 3010 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
J2 League | 31 (1) | 2715 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 31 (1) | 2715 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
J-League | 6 | 535 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 3 (1) | 186 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (1) | 721 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
JEC | 4 (4) | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 8 (4) | 392 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
J-League Cup | 6 (2) | 362 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (10) | 873 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
J-League | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J2 League | 21 | 1874 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (1) | 1883 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
J2 League | 27 (4) | 1959 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 27 (4) | 1959 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
J-League | 4 (1) | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2026 |
|
J1 100 Year Vision League | 18 | 1718 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
J-League | 33 (3) | 2754 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
J2 League | 31 (1) | 2715 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
J-League | 6 | 535 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
J-League | 8 (4) | 392 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
J-League | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J2 League | 21 | 1874 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
J2 League | 27 (4) | 1959 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
JEC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
JEC | 2 | 166 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
J-League Cup | 3 (1) | 186 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
JEC | 4 (4) | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 6 (2) | 362 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 2K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

