Jayden Mitchell-Lawson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Vanarama National League South | 8 | 589 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 589 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Vanarama National League South | 22 (3) | 1104 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 22 (3) | 1104 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 11 | 879 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 879 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 76 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National League | 36 (1) | 2672 | 3 | 0 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (1) | 2748 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 28 (19) | 1022 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 3 (1) | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premiership Play-Offs | 2 (2) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 (1) | 144 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (23) | 1404 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 4 | 333 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
24 (22) | 454 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (24) | 808 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 1 (1) | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (2) | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 7 (1) | 540 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (5) | 953 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (2) | 622 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 | 937 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 | 257 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (3) | 1926 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 17 (2) | 1327 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 (2) | 127 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (5) | 1461 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Premier League International Cup | 1 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 10 | 900 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 987 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Vanarama National League South | 8 | 589 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Vanarama National League South | 22 (3) | 1104 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 11 | 879 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
National League | 36 (1) | 2672 | 3 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SCC | 28 (19) | 1022 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
24 (22) | 454 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (2) | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 7 (1) | 540 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
10 (2) | 622 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 | 937 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 17 (2) | 1327 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 10 | 900 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 76 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 3 (1) | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 (1) | 144 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 4 | 333 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 3 | 257 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 3 (2) | 127 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Premier League International Cup | 1 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
12:20
AZ heeft goud in handen en mag met Ro-Zangelo Daal dromen van nieuwe miljoenentransfer
11:50
Feyenoord is aangewezen op Nacho Ferri: deze jeugdspelers kloppen op de deur
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

