Jan Suchan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Fortuna Liga | 6 (1) | 356 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (3) | 537 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Czech Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 14 (13) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Fortuna Liga | 14 (4) | 715 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Play-offs 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (17) | 1220 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 4 | 358 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Fortuna Liga | 21 (16) | 756 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (17) | 1227 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Czech Cup | 2 | 157 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 34 (6) | 2469 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Play-offs 1/2 | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (6) | 2806 | 12 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Tipsport Liga | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
2. Liga FNL | 30 | 2658 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Czech Cup | 1 (1) | 23 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2681 | 17 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
2. Liga FNL | 9 | 778 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 778 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 11 (7) | 391 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (7) | 391 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 10 | 821 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 821 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 15 (7) | 858 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 15 (7) | 858 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Fortuna Liga | 15 (7) | 782 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 15 (7) | 782 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Fortuna Liga | 6 (1) | 356 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Fortuna Liga | 14 (13) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 14 (4) | 715 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Fortuna Liga | 4 | 358 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 21 (16) | 756 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Fortuna Liga | 34 (6) | 2469 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
2. Liga FNL | 30 | 2658 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
2. Liga FNL | 9 | 778 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Fortuna Liga | 11 (7) | 391 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 10 | 821 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 15 (7) | 858 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Fortuna Liga | 15 (7) | 782 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Czech Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Czech Cup | 2 (1) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Czech Cup | 2 | 157 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Tipsport Liga | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Czech Cup | 1 (1) | 23 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Czech Cup | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 (2) | 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
12:20
AZ heeft goud in handen en mag met Ro-Zangelo Daal dromen van nieuwe miljoenentransfer
11:50
Feyenoord is aangewezen op Nacho Ferri: deze jeugdspelers kloppen op de deur
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

