Jackson Porozo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
35 | 3119 | 2 | 0 | 10 | 0 | 1 |
| Total | 35 | 3119 | 2 | 0 | 10 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 135 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 | 1105 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1240 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 240 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (1) | 1183 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (3) | 249 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (6) | 1672 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (5) | 1614 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (5) | 1704 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
League Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
24 | 2147 | 0 | 0 | 11 | 0 | 1 | |
| Total | 28 | 2507 | 0 | 0 | 13 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
11 (4) | 696 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (5) | 696 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
35 | 3119 | 2 | 0 | 10 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
13 | 1105 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
4 (2) | 240 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (1) | 1183 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
22 (5) | 1614 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
24 | 2147 | 0 | 0 | 11 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
11 (4) | 696 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 135 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
League Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Taça de Portugal | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
5 (3) | 249 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 Poland |
|
U20 | 6 | 521 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2019 |
|
South American Championship U20 | 9 | 810 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

