Isak Pettersson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 19 | 1710 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SWS | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
11 | 939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 11 | 939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SWS | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 | 1470 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1860 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
18 (1) | 1574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 18 (1) | 1574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
SWS | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
National 3: Group H | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 3 | 300 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group H | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Ligue 1 Play-offs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FL2 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SWS | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SWS | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
26 | 2340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 26 | 2340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
SSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
11 | 939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
18 (1) | 1574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
National 3: Group H | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
FL2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group H | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
FL2 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
30 | 2700 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
26 | 2340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
SSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SWS | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SWS | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SWS | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
NMC | 3 | 300 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SWS | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SWS | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
16 | 1470 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
Populair transfernieuws
- 4 september
- 21K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

