Ion Bors Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Super Liga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 111 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 201 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Super Liga | 26 (1) | 2234 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2594 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Super Liga | 9 (3) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
|
|
|
3 | 245 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (1) | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 912 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Moldovan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Liga | 10 (3) | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (3) | 579 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Super Liga | 17 | 1488 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 |
|
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1563 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
Super Liga | 6 | 508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (1) | 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Super Liga | 9 (2) | 563 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 9 (2) | 563 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Super Liga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Super Liga | 26 (1) | 2234 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Super Liga | 9 (3) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
Super Liga | 10 (3) | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Super Liga | 17 | 1488 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
Super Liga | 6 | 508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Super Liga | 9 (2) | 563 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Moldovan Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 111 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 245 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
2 (2) | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 3 (3) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views

