Igor Snurnitsyn Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Persha Liga | 3 | 270 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 360 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Ukrainian Cup | 2 (1) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Persha Liga | 8 (1) | 679 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League - Playoffs | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (1) | 859 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
13 (4) | 837 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (4) | 1737 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
15 (7) | 788 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (7) | 788 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
|
9 (5) | 301 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (2) | 272 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (7) | 693 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
18 (2) | 1341 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 18 (2) | 1341 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
10 | 760 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 760 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
14 (2) | 1129 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 (2) | 1129 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Persha Liga | 3 | 270 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Persha Liga | 8 (1) | 679 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
13 (4) | 837 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
15 (7) | 788 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
9 (5) | 301 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
18 (2) | 1341 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
10 | 760 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
14 (2) | 1129 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Ukrainian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Ukrainian Cup | 2 (1) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Ukrainian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Ukrainian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
5 (2) | 272 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 Poland |
|
U20 | 1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:36
Toptransfer lonkt voor Jurgen Ekkelenkamp na ijzersterke reeks in Italië
12:55
Ajax ziet met lede ogen aan hoe Carlos Forbs schittert bij Club Brugge
11:55
Ajax zoekt naar juiste invulling spitspositie: Emre Ünüvar solliciteert naar speeltijd
11:30
Vitezslav Jaros verdwijnt na blessure bij Ajax volledig naar achtergrond bij Liverpool
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 13 oktober
- 2K+ views

