Houboulang Mendes Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
4 (3) | 123 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (3) | 123 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
6 (6) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (6) | 980 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (12) | 1065 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 29 (1) | 2496 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2766 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (3) | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 5 (2) | 260 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (5) | 791 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (3) | 889 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (3) | 889 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 | 3223 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 37 | 3313 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (2) | 1302 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (2) | 1392 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CFA Group B | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FL2 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 423 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 21 | 1795 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1795 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
FN1 | 27 (3) | 1945 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (3) | 2065 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group K | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 188 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
National 3: Group K | 12 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 12 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 (3) | 123 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 (6) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (6) | 980 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
FL2 | 29 (1) | 2496 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
7 (3) | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 5 (2) | 260 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
14 (3) | 889 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
36 | 3223 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
17 (2) | 1302 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CFA Group B | 2 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
FL2 | 21 | 1795 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
FN1 | 27 (3) | 1945 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
FL2 | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
National 3: Group K | 12 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 82 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
10:15
PSV dreigt veroordeeld te worden tot langere samenwerking Adamo Nagalo
09:50
Mees Hilgers van FC Twente naar Heerenveen ideale oplossing voor alle partijen
09:09
Ajax en Youri Baas toch niet uit elkaar? Akkoord met FC Porto ver weg
08:00
Souffian El Karouani maakt kort na FC Utrecht-exit volgende transfer: dit is waarom
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 24 augustus
- 11K+ views
Viktor Tsygankov onderweg naar Ajax: Dit haalt de club in huis op rechtsbuiten
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views

