Hakob Hakobyan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
APR | 6 (1) | 480 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 700 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Armenian Cup | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
APR | 9 (5) | 343 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (6) | 447 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Armenian Cup | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
APR | 11 (5) | 554 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (5) | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Armenian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
APR | 8 (1) | 484 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
APR | 11 (1) | 877 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1627 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
APR | 24 (4) | 1712 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 1783 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
APR | 17 (4) | 1076 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (4) | 1244 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
APR | 6 (1) | 480 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
APR | 9 (5) | 343 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
APR | 11 (5) | 554 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
APR | 8 (1) | 484 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
APR | 11 (1) | 877 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
APR | 24 (4) | 1712 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
APR | 17 (4) | 1076 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Armenian Cup | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Armenian Cup | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Armenian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 (1) | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 (1) | 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
1 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 8 | 607 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

