Griffin Dorsey Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (1) | 1557 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 150 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1841 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 3 | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (4) | 2667 | 2 | 4 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 2921 | 2 | 4 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 4 | 351 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
34 (1) | 2904 | 3 | 3 | 7 | 0 | 1 | |
|
|
US Open Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (1) | 3645 | 5 | 4 | 8 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 | 420 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (9) | 1528 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 5 (2) | 311 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (11) | 2259 | 5 | 2 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
27 (8) | 1653 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (8) | 1833 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
NCL | 2 (2) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (3) | 1489 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (5) | 1518 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
NCL | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
USL League One | 22 | 1801 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (1) | 1881 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
19 (1) | 1557 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
33 (4) | 2667 | 2 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
34 (1) | 2904 | 3 | 3 | 7 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
|
24 (9) | 1528 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
27 (8) | 1653 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
20 (3) | 1489 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
USL League One | 22 | 1801 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
US Open Cup | 2 | 150 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
US Open Cup | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 5 (2) | 311 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 3 | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
NCL | 4 | 351 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 | 420 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
NCL | 2 (2) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
NCL | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Concacaf Championship U20 | 4 (2) | 198 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 25K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

