Gregor Kobel Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 47 | 4260 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
32 | 2880 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 47 | 4216 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
27 | 2366 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 | 3716 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
27 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
29 | 2566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 | 3556 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
G2B | 31 | 2722 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2722 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
16 | 1210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Südwest | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 1960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Südwest | 8 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
32 | 2880 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
27 | 2366 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
27 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
29 | 2566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
G2B | 31 | 2722 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
16 | 1210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Südwest | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 8 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
FWC | 6 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FWC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

