Giorgi Maisuradze Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
12 (6) | 663 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Second League: Group A | 7 | 472 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | |
|
|
Ukrainian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (6) | 1135 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
16 (2) | 1061 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 |
|
|
|
1 | 58 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (2) | 1239 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 13 | 1169 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Total | 13 | 1169 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 24 (8) | 1604 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
|
|
David Kipiani Cup | 2 (1) | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Erovnuli Liga 2 | 2 | 138 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
Super Cup | 2 (2) | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (11) | 1910 | 2 | 4 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 12 (10) | 345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
David Kipiani Cup | 2 (2) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (12) | 383 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
12 (6) | 663 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Second League: Group A | 7 | 472 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | |
| 2024/2025 |
|
|
16 (2) | 1061 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| 2024 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 13 | 1169 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| 2023 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 24 (8) | 1604 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Erovnuli Liga 2 | 2 | 138 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| 2022 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 12 (10) | 345 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Ukrainian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Ukrainian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
David Kipiani Cup | 2 (1) | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 2 (2) | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
David Kipiani Cup | 2 (2) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 58 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
21C | 3 | 270 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 24 augustus
- 11K+ views
Viktor Tsygankov onderweg naar Ajax: Dit haalt de club in huis op rechtsbuiten
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views

