Georgie Kelly Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 36 (15) | 2160 | 13 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (16) | 2211 | 13 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (10) | 712 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (10) | 712 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (17) | 303 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (2) | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (19) | 771 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (26) | 679 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (26) | 859 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 10 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 538 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (1) | 548 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
FAI | 2 | 151 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 31 (2) | 2576 | 21 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (2) | 2727 | 22 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
FAI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI | 1 (1) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 12 | 946 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (1) | 982 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (3) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
FAI | 4 (4) | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 27 (21) | 745 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (25) | 757 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
FAI | 1 (1) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 7 (7) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (8) | 37 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
Premier Division | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
National League | 36 (15) | 2160 | 13 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
16 (10) | 712 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
18 (17) | 303 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (2) | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
29 (26) | 679 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 10 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Premier Division | 31 (2) | 2576 | 21 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Premier Division | 12 | 946 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Premier Division | 27 (21) | 745 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Premier Division | 7 (7) | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
Premier Division | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
FAI | 2 | 151 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
FAI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI | 1 (1) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
FAI | 4 (4) | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
FAI | 1 (1) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 | 538 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

