Gabriel Pereira Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
5 | 367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 727 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Landspokal Cup | 7 | 630 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (1) | 2148 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 | 1242 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (1) | 4020 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Landspokal Cup | 4 (1) | 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (1) | 2150 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (2) | 997 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (4) | 3433 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 | 2779 | 4 | 0 | 8 | 0 | 1 | |
|
|
Taça de Portugal | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3049 | 4 | 0 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (4) | 422 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
PLC | 16 | 1440 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (4) | 2042 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
PLC | 30 (4) | 2348 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (4) | 2468 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Carioca Serie A | 3 | 180 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 179 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 359 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
BSC | 3 (2) | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (2) | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
5 | 367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
26 (1) | 2148 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
26 (1) | 2150 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
31 | 2779 | 4 | 0 | 8 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
8 (4) | 422 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 16 | 1440 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
PLC | 30 (4) | 2348 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
BSC | 3 (2) | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Landspokal Cup | 7 | 630 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Landspokal Cup | 4 (1) | 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Taça de Portugal | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Carioca Serie A | 3 | 180 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 179 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Carioca Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
14 | 1242 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
12 (2) | 997 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

