Eşref Korkmazoğlu Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
TL1 | 21 (8) | 1220 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (8) | 1310 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
2. Lig: Beyaz | 16 (3) | 1210 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 16 (3) | 1210 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
2. Lig: Beyaz | 26 (2) | 2105 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Play-offs | 1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (3) | 2108 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
2. Lig: Kirmizi | 37 (3) | 3133 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Play-offs | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (3) | 3313 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
3. Lig Play-offs | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 1 | 13 (2) | 1027 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (2) | 1117 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
3. Lig Play-offs | 3 | 272 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 3 | 20 (2) | 1722 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1994 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
2. Lig: Beyaz | 12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 3 (1) | 193 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1364 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
2. Lig: Kirmizi | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 2 | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 990 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
3. Lig: Group 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
3. Lig: Group 3 | 8 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
TL1 | 21 (8) | 1220 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
2. Lig: Beyaz | 16 (3) | 1210 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
2. Lig: Beyaz | 26 (2) | 2105 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
2. Lig: Kirmizi | 37 (3) | 3133 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
3. Lig: Group 1 | 13 (2) | 1027 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
3. Lig: Group 3 | 20 (2) | 1722 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
2. Lig: Beyaz | 12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 3 (1) | 193 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
2. Lig: Kirmizi | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 2 | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
3. Lig: Group 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
3. Lig: Group 3 | 8 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Turkish Cup | 2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 17K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
