Kike Gómez Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
4 (2) | 174 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 142 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 334 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Gibraltar Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 219 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 332 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (3) | 161 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (5) | 712 | 15 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 113 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
|
2 | 156 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 313 | 11 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Tercera - Group 10 | 5 (5) | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 167 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (5) | 347 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Gibraltar Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
|
2 (1) | 86 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 166 | 17 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 170 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 611 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 93 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (2) | 874 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 | 325 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 325 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
2 | 148 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Total | 2 | 148 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Tercera - Group 10 | 5 (5) | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 2022/2023 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2025/2026 |
|
Gibraltar Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Gibraltar Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 (2) | 174 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 142 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 219 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 332 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (3) | 161 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
3 (2) | 113 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
|
|
2 | 156 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 167 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 86 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 170 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 611 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 93 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
3 | 325 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 148 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Laatste voetbal transfernieuws
14:53
De verborgen Nederlandse markt net over de Duitse grens
14:30
Premier League-seizoen moet worden geschrapt door Manchester City-schandaal
13:01
Matthijs de Ligt is terug bij Manchester United, maar wat is zijn perspectief?
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

