Emiliano Gómez Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
33 (4) | 2496 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 33 (4) | 2496 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 4 (1) | 318 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 318 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
26 (3) | 2045 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 26 (3) | 2045 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Primera Division | 21 (2) | 1753 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 21 (2) | 1753 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
3 (1) | 195 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 26 (4) | 1773 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (5) | 1968 | 9 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Uruguay | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 13 (7) | 536 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (7) | 536 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 10 (10) | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (10) | 147 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 4 (2) | 144 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (2) | 217 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Primera Division | 7 (6) | 252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (6) | 252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
2 (2) | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 12 (11) | 275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (13) | 342 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
33 (4) | 2496 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
26 (3) | 2045 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Primera Division | 21 (2) | 1753 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera Division | 26 (4) | 1773 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Primera Division | 13 (7) | 536 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 10 (10) | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SSD | 4 (2) | 144 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Primera Division | 7 (6) | 252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera Division | 12 (11) | 275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Uruguay | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 4 (1) | 318 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
3 (1) | 195 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
2 (2) | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 Poland |
|
U20 | 2 (1) | 92 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
South American Championship U20 | 5 (1) | 360 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

