Elliot Embleton Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
National League | 13 (3) | 826 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 13 (3) | 826 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 291 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 130 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
15 (11) | 475 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
18 (7) | 902 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 41 (18) | 2024 | 1 | 6 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (10) | 1060 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 24 (10) | 1140 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 (2) | 114 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (1) | 128 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
40 (13) | 2388 | 9 | 6 | 6 | 0 | 1 | |
| Total | 47 (16) | 2720 | 9 | 8 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
FLT | 2 | 168 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
21 (4) | 1462 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (6) | 339 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (11) | 1994 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (2) | 205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
27 (1) | 2241 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2572 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (3) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
National League | 13 (3) | 826 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
15 (11) | 475 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (7) | 902 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
23 (10) | 1060 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
40 (13) | 2388 | 9 | 6 | 6 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
21 (4) | 1462 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (6) | 339 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
3 (2) | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (1) | 2241 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
2 (2) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 291 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 130 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FLT | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (2) | 114 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (1) | 128 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
FLT | 2 | 168 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

