Dylan Sloan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
NIP | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
NIP | 6 (4) | 167 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 364 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (5) | 531 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Charity Shield | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NIP | 23 (8) | 1486 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
|
|
Irish League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (2) | 688 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (10) | 2267 | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | ||
| 2023/2024 |
|
Charity Shield | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NIP | 28 (13) | 1425 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (14) | 1757 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
NIP | 5 (5) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NIP | 8 (3) | 492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (8) | 568 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
NIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
NIP | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
NIP | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
NIP | 6 (4) | 167 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
NIP | 23 (8) | 1486 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| 2023/2024 |
|
NIP | 28 (13) | 1425 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
NIP | 5 (5) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NIP | 8 (3) | 492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
NIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
NIP | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Charity Shield | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Irish League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Charity Shield | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
3 (1) | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
4 (1) | 364 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (2) | 688 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
19Q | 5 (2) | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
18:44
Transferwaarde Tjark Ernst bereikt recordhoogte na transfer naar Feyenoord
18:01
FC Volendam financiële winnaar na transferzomer in Keuken Kampioen Divisie
15:16
Thomas Buitink bloeit op bij Sparta Nijkerk na moeilijke jaren als prof
Populair transfernieuws
- 3 september
- 11K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 4 september
- 8K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

