David Brekalo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Leagues Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (2) | 1407 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 136 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1633 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 5 | 419 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
|
|
|
30 (2) | 2493 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 (1) | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (3) | 3024 | 1 | 2 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
23 (11) | 1197 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (11) | 1677 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
23 | 1956 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 2 (1) | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (1) | 2135 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
NMC | 3 | 300 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 528 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 828 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
26 | 2262 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 26 | 2262 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
1. SNL | 3 (1) | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
11 (3) | 781 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 11 (3) | 781 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
1. SNL | 31 (2) | 2651 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 31 (2) | 2651 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
1. SNL | 23 (2) | 1869 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Total | 23 (2) | 1869 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
18 (2) | 1407 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
30 (2) | 2493 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
23 (11) | 1197 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
23 | 1956 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
26 | 2262 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
1. SNL | 3 (1) | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
11 (3) | 781 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
1. SNL | 31 (2) | 2651 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
1. SNL | 23 (2) | 1869 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2026 |
|
US Open Cup | 2 | 136 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
US Open Cup | 2 (1) | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
NMC | 2 (1) | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
NMC | 3 | 300 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
NMC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Leagues Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 5 | 419 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2024 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
6 | 528 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
4 (1) | 274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
5 (2) | 282 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
2 (2) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 445 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 25K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

