Darragh Nugent Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
FAI | 2 (1) | 119 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 29 (16) | 1294 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (17) | 1413 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
8 (2) | 460 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 8 (2) | 460 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FAI | 3 (1) | 217 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 18 (5) | 1101 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (6) | 1318 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 | 261 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
|
5 (4) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (4) | 620 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier Division | 27 (8) | 1737 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (8) | 1917 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
FAI President's Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 19 (14) | 637 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (14) | 683 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Premier Division | 32 (7) | 2203 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 32 (7) | 2203 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Premier Division | 14 (1) | 1121 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 4 (4) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (5) | 1184 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
FAI | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 2 (2) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (3) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Premier Division | 29 (16) | 1294 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Premier Division | 18 (5) | 1101 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier Division | 27 (8) | 1737 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Premier Division | 19 (14) | 637 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Premier Division | 32 (7) | 2203 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Premier Division | 14 (1) | 1121 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 4 (4) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
Premier Division | 2 (2) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Premier Division | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
FAI | 2 (1) | 119 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FAI | 3 (1) | 217 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAI President's Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
FAI President's Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
FAI | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
8 (2) | 460 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 261 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
|
5 (4) | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:50
Club Brugge heeft goud in handen dankzij aankopen uit tijd Dévy Rigaux
10:29
Gonzalo Crettaz in waarde verdubbeld bij NEC dankzij sterke prestaties
09:54
Dennis Man derde keuze na uitblijven zomerse transfer: welk perspectief is er nog bij PSV?
09:34
Hoe goed is Nico Paz eigenlijk in aanloop naar Feyenoord tegen Como?
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 13 oktober
- 4K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views

