Damir Céter Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
MAL | 9 | 685 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 685 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Torneo Betplay | 23 (26) | 626 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 24 (26) | 716 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
Copa Colombia | 2 (1) | 85 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 12 (7) | 402 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (8) | 487 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Serie C - Girone A | 20 (9) | 962 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 20 (9) | 962 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 14 (12) | 333 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (13) | 357 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 59 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 64 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 28 (13) | 1488 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (14) | 1546 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
ISB | 26 (16) | 1244 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 26 (16) | 1244 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Serie C - Girone A | 34 (8) | 2318 | 11 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 34 (8) | 2318 | 11 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
6 (5) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (5) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
4 (3) | 170 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 10 (5) | 545 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (9) | 715 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
MAL | 9 | 685 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Torneo Betplay | 23 (26) | 626 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
Primera A | 12 (7) | 402 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serie C - Girone A | 20 (9) | 962 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ISB | 14 (12) | 333 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 28 (13) | 1488 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
ISB | 26 (16) | 1244 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Serie C - Girone A | 34 (8) | 2318 | 11 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
6 (5) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Primera A | 10 (5) | 545 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Colombia | 2 (1) | 85 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 59 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
4 (3) | 170 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

