Christopher Cvetko Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
Austrian Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (10) | 1130 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (11) | 1264 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 (1) | 200 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (1) | 2278 | 2 | 4 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2478 | 3 | 4 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 2 (1) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (1) | 1915 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (2) | 2011 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 4 | 318 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 | 2567 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 34 | 2885 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
Austrian Cup | 3 | 300 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (2) | 2467 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (2) | 2767 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
TLA | 27 | 2286 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 3 | 330 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2616 | 3 | 5 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
TLA | 25 (1) | 2195 | 5 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Total | 25 (1) | 2195 | 5 | 2 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
TLA | 26 | 2164 | 0 | 7 | 7 | 1 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2164 | 0 | 7 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
TLA | 28 (4) | 2190 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 28 (4) | 2190 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
TLA | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
24 (10) | 1130 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
28 (1) | 2278 | 2 | 4 | 11 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
24 (1) | 1915 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
30 | 2567 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
31 (2) | 2467 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
TLA | 27 | 2286 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
TLA | 25 (1) | 2195 | 5 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| 2018/2019 |
|
TLA | 26 | 2164 | 0 | 7 | 7 | 1 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
TLA | 28 (4) | 2190 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
TLA | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Austrian Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 (1) | 200 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 2 (1) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 4 | 318 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Austrian Cup | 3 | 300 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Austrian Cup | 3 | 330 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

