Christoph Messerer Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
TLA | 5 (1) | 366 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 5 (1) | 366 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
TLA | 20 (3) | 1444 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (3) | 1654 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
TLA | 23 (9) | 1322 | 1 | 8 | 7 | 1 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 2 (1) | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (10) | 1391 | 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
TLA | 26 (5) | 1766 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 4 | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (5) | 2038 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
TLA | 29 (2) | 2389 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2569 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
TLA | 16 (9) | 796 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 2 (1) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (10) | 897 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
TLA | 16 | 1317 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (1) | 1329 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Austrian Cup | 2 (2) | 74 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (8) | 395 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (10) | 469 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
TLA | 5 (1) | 366 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
TLA | 20 (3) | 1444 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
TLA | 23 (9) | 1322 | 1 | 8 | 7 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
TLA | 26 (5) | 1766 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
TLA | 29 (2) | 2389 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
TLA | 16 (9) | 796 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
TLA | 16 | 1317 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
11 (8) | 395 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Austrian Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 2 (1) | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 4 | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Austrian Cup | 2 (1) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Austrian Cup | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Austrian Cup | 2 (2) | 74 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
22:21
Deze misgelopen transfer is geweldig nieuws voor FC Twente
21:25
Simon Adingra bij Ajax meteen tussen meest waardevolle spelers
21:06
PSV'er komt zonder presentatie plotseling uit spelersbus nieuwe club
20:25
Erik ten Hag bewijst waarde bij FC Twente: grote schoonmaak in selectie bijna voltooid
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 2 september
- 4K+ views

