Christian Kühlwetter Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
G3L | 3 (1) | 181 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 265 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G3L | 22 (3) | 1485 | 4 | 3 | 4 | 0 | 1 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1575 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
G2B | 30 (1) | 2368 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (2) | 2545 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 51 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G2B | 24 (19) | 572 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (20) | 669 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G2B | 31 (11) | 1590 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 56 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (12) | 1646 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
G2B | 33 (2) | 2619 | 13 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 33 (2) | 2619 | 13 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
G3L | 35 (1) | 2979 | 14 | 8 | 10 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 300 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3279 | 16 | 8 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
G3L | 28 (3) | 2207 | 12 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 28 (3) | 2207 | 12 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Südwest | 30 (7) | 1377 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 30 (7) | 1377 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Regionalliga West | 26 (7) | 1542 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 26 (7) | 1542 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Regionalliga West | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
G3L | 3 (1) | 181 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G3L | 22 (3) | 1485 | 4 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
G2B | 30 (1) | 2368 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
G2B | 24 (19) | 572 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
G2B | 31 (11) | 1590 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
G2B | 33 (2) | 2619 | 13 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
G3L | 35 (1) | 2979 | 14 | 8 | 10 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
G3L | 28 (3) | 2207 | 12 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Südwest | 30 (7) | 1377 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Regionalliga West | 26 (7) | 1542 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Regionalliga West | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 56 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
3 | 300 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
15:41
Last-minute-transfer naar Spanje lonkt voor Esmir Bajraktarevic bij PSV
14:52
Transfer blijft opnieuw uit voor Anis Hadj Moussa: hoe nu verder?
14:05
AZ kan focus verleggen naar uitgaande transfers in slotfase transferperiode
13:45
Zo kan PSV de magische grens van 100 miljoen aan inkomsten doorbreken
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 3K+ views

