Callum Whelan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 21 (12) | 933 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (14) | 998 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
23 (1) | 1898 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
National League | 24 (1) | 1988 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
National League Cup | 3 (3) | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 50 (5) | 4012 | 8 | 4 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fa Trophy | 1 (1) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 28 (2) | 2187 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (3) | 2251 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 13 | 1091 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 21 (10) | 941 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (10) | 2189 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (2) | 240 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
43 (4) | 3489 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 51 (6) | 4119 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
31 (8) | 2015 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (9) | 2500 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Premier League 2 Division Two | 9 (1) | 741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 3 | 270 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 1011 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Premier League International Cup | 2 (2) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 6 (3) | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 (3) | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
National League | 21 (12) | 933 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
23 (1) | 1898 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
National League | 24 (1) | 1988 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
National League | 28 (2) | 2187 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
National League | 13 | 1091 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National League | 21 (10) | 941 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
43 (4) | 3489 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
|
|
National League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
31 (8) | 2015 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Premier League 2 Division Two | 9 (1) | 741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
National League Cup | 3 (3) | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fa Trophy | 1 (1) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (2) | 240 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Premier League International Cup | 3 | 270 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Premier League International Cup | 2 (2) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 6 (3) | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

