Tah Anunga Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
NCL | 4 (2) | 198 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 (1) | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (9) | 541 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (12) | 830 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
NCL | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
31 (12) | 1698 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 36 (13) | 1984 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
NCL | 3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
30 (13) | 1452 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 33 (15) | 1574 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (12) | 564 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 3 | 264 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (13) | 1023 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
25 (15) | 897 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 3 (1) | 238 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (16) | 1135 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
27 (10) | 1527 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 27 (10) | 1527 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
17 (7) | 957 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 17 (7) | 957 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
US Open Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 | 2295 | 2 | 0 | 8 | 0 | 1 | |
| Total | 28 | 2505 | 2 | 0 | 8 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
33 | 2941 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | |
| Total | 36 (1) | 3145 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2017 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 189 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (7) | 1526 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | |
| Total | 29 (8) | 1715 | 1 | 1 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
5 (4) | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (4) | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
14 (9) | 541 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
31 (12) | 1698 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
|
30 (13) | 1452 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
|
17 (12) | 564 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
25 (15) | 897 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
27 (10) | 1527 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
17 (7) | 957 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
26 | 2295 | 2 | 0 | 8 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
|
33 | 2941 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 2017 |
|
|
26 (7) | 1526 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| 2015 |
|
|
5 (4) | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 3 | 264 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 238 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
US Open Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 189 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
NCL | 4 (2) | 198 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 (1) | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
NCL | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
NCL | 3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views
