Boy Waterman Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 | 1916 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 2006 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
Protathlima Cyta | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Cyprus Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 21 | 1832 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2672 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Protathlima Cyta | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 795 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1245 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Protathlima Cyta | 34 | 3060 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 50 | 4500 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Protathlima Cyta | 6 (1) | 1478 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (1) | 2558 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
29 | 2557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
G2B | 30 | 2700 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 33 | 2970 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
22 | 1916 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
Protathlima Cyta | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Protathlima Cyta | 21 | 1832 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Protathlima Cyta | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Protathlima Cyta | 34 | 3060 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Protathlima Cyta | 6 (1) | 1478 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
29 | 2557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
G2B | 30 | 2700 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Cyprus Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
9 | 795 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
5 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
7 | 597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:52
Feyenoord kan optimaal profiteren van situatie Igor Paixão bij Olympique Marseille
12:34
Ajax is ouder dan ooit: Jordi Cruijff neemt risico met selectiesamenstelling
12:20
AZ heeft goud in handen en mag met Ro-Zangelo Daal dromen van nieuwe miljoenentransfer
11:50
Feyenoord is aangewezen op Nacho Ferri: deze jeugdspelers kloppen op de deur
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
