Áron Csongvai Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
FL2 | 8 | 720 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 720 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
12 (1) | 1052 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 12 (1) | 1052 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SWS | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 270 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
28 (2) | 2378 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Total | 28 (2) | 2378 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 18 | 1620 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
SWS | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 2236 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
OTP Bank Liga | 30 (2) | 2393 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 |
| Total | 30 (2) | 2393 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 | ||
| 2022/2023 |
|
HMK | 2 (1) | 160 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 12 | 1080 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
OTP Bank Liga | 18 | 1620 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2860 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
HMK | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 31 (2) | 2579 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (3) | 2829 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 28 (8) | 1815 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 28 (8) | 1815 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
HMK | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 10 (6) | 453 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (7) | 483 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
FL2 | 8 | 720 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
12 (1) | 1052 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
28 (2) | 2378 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| 2024/2025 |
|
OTP Bank Liga | 18 | 1620 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
OTP Bank Liga | 30 (2) | 2393 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 |
| 2022/2023 |
|
OTP Bank Liga | 12 | 1080 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 18 | 1620 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
OTP Bank Liga | 31 (2) | 2579 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 28 (8) | 1815 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
OTP Bank Liga | 10 (6) | 453 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SWS | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SWS | 2 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
HMK | 2 (1) | 160 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
HMK | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
HMK | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 270 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
3 (1) | 145 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
14:30
Stefan de Vrij en Rick van Drongelen gouden duo bij koploper Panathinaikos
13:36
Toptransfer lonkt voor Jurgen Ekkelenkamp na ijzersterke reeks in Italië
12:55
Ajax ziet met lede ogen aan hoe Carlos Forbs schittert bij Club Brugge
11:55
Ajax zoekt naar juiste invulling spitspositie: Emre Ünüvar solliciteert naar speeltijd
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 13 oktober
- 2K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

