Andrei Chindriș Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 7 | 605 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 605 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Bulgarian Cup | 6 | 600 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 19 (6) | 1340 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (6) | 1940 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 6 | 500 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 500 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Fortuna 1 Liga | 29 (2) | 2328 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| Total | 29 (2) | 2328 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 22 (4) | 1755 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 - Play-offs | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Romania Cup | 2 | 165 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | |
| Total | 26 (4) | 2100 | 2 | 0 | 9 | 1 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 5 (3) | 280 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 370 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 36 (1) | 3110 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3290 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
Liga 1 | 33 | 2942 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3032 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Liga 1 | 11 (6) | 519 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (6) | 519 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 7 | 605 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
efbet Liga | 19 (6) | 1340 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 6 | 500 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Fortuna 1 Liga | 29 (2) | 2328 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 22 (4) | 1755 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Liga 1 | 5 (3) | 280 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 36 (1) | 3110 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
Liga 1 | 33 | 2942 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Liga 1 | 11 (6) | 519 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Bulgarian Cup | 6 | 600 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Romania Cup | 2 | 165 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Romania Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 7 (2) | 507 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2020 |
|
Olympic Games | 1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

