Anderson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 222 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 222 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Austrian Cup | 2 | 180 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 442 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 8 | 622 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 | 257 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (1) | 2503 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (1) | 2760 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 3 (1) | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (2) | 2036 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 30 (3) | 2249 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (1) | 2537 | 5 | 7 | 7 | 0 | 2 | |
| Total | 33 (1) | 2627 | 5 | 7 | 7 | 0 | 2 | ||
| 2021/2022 |
|
TLA | 14 (2) | 1036 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
TLA | 8 | 675 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 22 (2) | 1711 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
Austrian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (6) | 882 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (6) | 972 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
19 (2) | 1362 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 19 (2) | 1362 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
6 | 520 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 520 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 (1) | 222 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 | 442 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
31 (1) | 2503 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
27 (2) | 2036 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
32 (1) | 2537 | 5 | 7 | 7 | 0 | 2 |
| 2021/2022 |
|
TLA | 14 (2) | 1036 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
TLA | 8 | 675 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 2020/2021 |
|
|
15 (6) | 882 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
19 (2) | 1362 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
6 | 520 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Austrian Cup | 2 | 180 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 3 | 257 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 3 (1) | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Austrian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

